Лист МОН № 1/9-34 від 17.01.14 року

26 січ. 2014
Про підсумки першого етапу Міжнародного природничого інтерактивного учнівського конкурсу „КОЛОСОК” у 2013-2014 н. р.

№ 1/9-34 від 17 січня 2014 року

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту
Автономної Республіки Крим, управління
освіти і науки (департаменти) обласних,
Київської та Севастопольської міських
державних адміністрацій,
Інститути післядипломної педагогічної
освіти, загальноосвітні навчальні заклад

Про підсумки першого етапу Міжнародного
природничого інтерактивного учнівського
конкурсу „КОЛОСОК” у 2013-2014 н. р.

На виконання наказу Міністерства від 29.12.2011 № 1561 „Про затвердження Положення про Міжнародний інтерактивний природничий конкурс „КОЛОСОК”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 23.01.2012 р. за № 86/20399, з метою популяризації природничих знань серед учнівської молоді, розвитку читацьких та інформаційно-пізнавальних компетентностей школярів 22 листопада 2013 року відбувся перший етап Міжнародного інтерактивного природничого учнівського конкурсу „КОЛОСОК” для учнів 1–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. У конкурсі взяли участь понад 402 тис. школярів.

Надсилаємо інформацію про підсумки першого етапу конкурсу та інформуємо, що другий етап Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу „КОЛОСОК” відбудеться 11 квітня 2014 року.

Матеріали для підготовки до конкурсу публікуються у Всеукраїнському науково-популярному природничому журналі для дітей „КОЛОСОК” та Всеукраїнській науково-популярній природничій газеті „КОЛОСОЧОК”, а також висвітлені в мережі Інтернет на сайті www.kolosok.org.ua.

Додатки: на 21 арк.

Заступник Міністра                                  Б. М. Жебровський