МОН: Навчання у школах призупинятимуть при -20 С

31 січ. 2014
При зниженні температури повітря органи влади мають приймати рішення про призупинення навчання

У Міністерстві освіти і науки надали роз’яснення щодо особливостей організації навчального процесу за складних погодних умов.

Зокрема, у відомстві повідомили, що відповідно до Державних санітарних правил навчальний процес для учнів 1-4 класів має призупинятися при зниженні температури повітря до мінус 20 град. C, а для учнів 5-11(12) класів - до мінус 24 град. C.

Також у міністерстві зазначили, що при швидкості руху повітря більше 5 м/с та при підвищенні вологості вище 80%, а також при надзвичайних ситуаціях органи місцевої виконавчої влади мають приймати рішення про тимчасове призупинення навчання учнів.

"Водночас зазначаємо, що призупинення занять у школах не повинно позначиться на навчальному процесі. Організація навчального процесу може здійснюватися дистанційно, шляхом виконання учнями індивідуальних та домашніх завдань, самостійного опрацювання навчального матеріалу", - зазначають в Міносвіти.

"Також, наголошуємо на необхідності проведення роботи з батьками. У випадку, коли діти залишаються вдома, батьки мають подбати про їхню безпеку та збереження здоров’я", - йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства освіти і науки.