У МОН обговорять вплив політичної напруги на дітей

5 лют. 2014
Представництво ЮНІСЕФ в Україні цікавить питання забезпечення прав дітей на освіту в нинішній ситуації

Міністерство освіти і науки має намір ініціювати проведення круглого столу із залученням науковців у галузі дитячої психіатрії, психології, медицини, фахівців практичної психології та педагогіки, під час якого запропонує обговорити питання впливу політичної напруги на психіку та поведінку дітей.

Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Борис Жебровський під час зустрічі Головою представництва в Україні Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Юкіе Мокуо та її заступником Руді Лухманном.

За повідомленням прес-служби освітнього відомства, керівника представництва ЮНІСЕФ в Україні цікавило питання як в нинішній складній політичній ситуації забезпечуються права дітей на освіту, соціальний захист, дозвілля.

Заступник міністра поінформував, що всі школи, дошкільні та позашкільні заклади працюють у звичному режимі. Лише в Києві школа № 94, поруч з якою збудована барикада на вул. Інститутській, тимчасово працює в приміщенні іншої школи.

У той же час, повідомляють у Міністерстві освіти і науки, чимало батьків та педагогів порушують питання як політична напруга в суспільстві впливає на психіку та поведінку дітей. Тому відомство найближчим часом проведе круглий стіл із залученням науковців у галузі дитячої психіатрії, психології, медицини, фахівців практичної психології та педагогіки.

"Юкіе Мокуо висловила задоволення інформацією, що всі діти навчаються у плановому режимі, підтримала думку про необхідність глибокого вивчення впливу гострого протистояння в суспільстві на психологічний стан дітей та висловила готовність до співпраці із зазначеної проблеми", - йдеться у повідомлені Міносвіти.

Сторони також обговорили питання реалізації двохсторонніх домовленостей у сфері захисту прав дітей, перебіг реформи інтернатних закладів та інше.

Освіта.ua