МОН надало грифи підручникам для учнів 6 класу

13 лют. 2014
70 назв підручників для учнів 6 класу отримали гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України"

У Міністерстві освіти і науки підписано наказ про надання грифів підручникам для учнів 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Відповідно до наказу освітнього відомства гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України" отримали 70 назв підручників для учнів 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів, що стали переможцями І та ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 5-9 класів.

Як відомо, у Міністерстві освіти триває підготовка до переходу на новий зміст освіти учнів 3-х і 6-х класів, що розпочнеться з 1 вересня цього року.

У 2014 році заплановано забезпечити новими підручниками учнів загальноосвітніх навчальних закладів 3-х, 4-х та 6-х класів. Загалом – понад 250 назв нових підручників.