МОН підтримуватиме обдарованих дітей, - Квіт

28 бер. 2014
Міністр переконаний, що рушієм докорінних змін мають бути талановиті й небайдужі молоді люди

Міністр освіти і науки Сергій Квіт наголосив, що держава зосередить увагу на підтримці обдарованих дітей і молоді. Про це він заявив, вітаючи фіналістів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

"Нині ми вибороли шанс змінити країну, створити таку систему відносин, у якій кожна людина матиме можливість для самореалізації та вільного розвитку. Переконаний, що рушієм цих докорінних змін мають бути талановиті, розумні й небайдужі молоді люди, які вже найближчим часом стануть новою науковою, технічною, гуманітарною елітою нації. Саме тому Міністерство освіти і науки України планує зосередити увагу на підтримці обдарованих дітей і молоді, зокрема учнів Малої академії наук України", - зазначив міністр.

За словами Сергія Квіта, Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН є однією з визначних подій української освіти. Фіналісти конкурсу-захисту мають всі потенційні можливості стати інтелектуальними лідерами нового покоління, авторами інноваційних ідей та проектів, що змінять у кращий бік життя окремих людей, так і суспільства загалом.

"Друзі, ви живете в особливий, насичений важливими подіями час. Україна потрібує вашої освіченості, щирості, чистоти помислів і прагнень, творчої енергії. Саме ви є потужною силою, яка вже в сьогоденні творить майбутнє, дієво впливає на формування стратегії культурного, економічного й політичного поступу нашої держави", - наголосив міністр освіти і науки.