Атестати отримали 280 тисяч випускників шкіл

30 трав. 2014
В українських школах пролунав останній дзвоник. Більшість випускників складатимуть тести ЗНО

Міністр освіти і науки Сергій Квіт привітав школярів, випускників та їхніх батьків з останнім дзвоником. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

За його словами цього року в Україні 280 тисяч випускників загальноосвітніх навчальних закладів.

«Упевнений, що ви розпочнете своє самостійне життя так, що ваші вчителі та родина буде пишатися вами», - йдеться у привітанні міністра.

Також він окремо звернувся до випускників Донецької, Луганської областей та Криму.

«Ми всі: ваші вчителі, батьки та вся країна дуже переймаємося ситуацією, що склалася на Південному Сході України. Але ви будьте впевненні, що Уряд робить все можливе, щоб кожному з вас забезпечити рівні умови вступу до будь-яких українських вищих навчальних закладів та отримати якісну освіту», - наголосив Сергій Квіт, звертаючись до випускників шкіл з Донбасу і Криму.

Як відомо, у вівторок 3 червня у випускників шкіл, які виявили бажання стати студентами вищих навчальних закладів розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Випускники Донецької і Луганської областей складатимуть тести ЗНО від час додаткової сесії, що розпочнеться 1 липня.

Прийом документів від абітурієнтів приймальні комісії вищих навчальних закладів розпочнуть 11 липня.