"Міс і Містер школи"

28 лист. 2014
28 листопада в актовій залі школи відбулась конкурсна програма "Міс і Містер школа" серед школярів.

Учні початкової школи приймали участь в конкурсі "Міні Міс и Містер школа". Всі учні досить гідно себе презентували, захід був насичений яскравими емоціями і талановитими виступами дітей. Всі представлені пари отримали перемогу в певних номінаціях:

- пара №1 - Поркуян Микита та Шевцова Вікторія - Міс і Містер Талант;

- пара №2 - Савінов Володимир та Катерина Ворчакова - Міс і Містер Патріот;

- пара №3 - Фотін Богдан і Лизько Катерина - Міс і Містер Всезнайка;

- пара №4 - Родіонов Артем і Коляда Анастасія - Міс і Містер Креативність;

- пара №5 - Черевишний Максим і Слєпухова Ксенія - Міс і Містер Романтичність;

- пара №6 - Ішков Єгор і Діденко Ірина - Міс і Містер школи;

- пара №7 - Кандиба Ярослав і Мітяніна Вікторія - Міс і Містер Стиль.

Перемогу здобула пара №6 - Ішков Єгор та Діденко Ірина. Вітаємо переможців та бажаємо натхнення в подальших справах!

Учні старшої школи приймали участь в конкурсі "Міс і Містер школа". Для участі в конкурсі подали заявку лише три пари :пара №1 - Д'якова Аліна та Вінярчик Станіслав отримали перемогу в номінації Міс і Містер Натхнення; пара №2 - Древітняк Марек та Чупікова Дар'я перемогли в номінації - Міс і Містер Креативність; пара №3 - Аргунов владислав та Ємельянова Марія стали Міс і Містер школи. Вітаємо всіх учасників конкурсу!