ВНЗ, що не оприлюднили власні правила прийому

4 лют. 2015
Міносвіти надано перелік вишів, які своєчасно не ознайомили абітурієнтів з власними правилами прийому

Міністерством освіти і науки оприлюднено перелік вищих навчальних закладів, які всупереч Умовам прийому до вищих навчальних закладів України у 2015 році своєчасно не ознайомили абітурієнтів з власними правилами прийому. Відповідний лист підписаний заступником міністра освіти і науки Андрієм Гевко.

В освітньому відомстві зазначають, що 17 січня, за результатами проведеного моніторингуправил прийому вищих навчальних закладів 2015 року на офіційних веб-сайтах вищих навчальних закладів, Міністерство освіти і науки України зверталося до керівників вищих навчальних закладів, з проханням невідкладно оприлюднити правила прийому абітурієнтів у 2015 році.

"Але незважаючи на це, за результатами повторного моніторингу 25 вищих навчальних закладів станом на 30 січня 2015 року не оприлюднили правила прийому на офіційних веб-сайтах", - зазначають у Міносвіти.

У зв’язку з цим, Міністерство освіти і науки повторно звернулося до керівників зазначених вищих навчальних закладів з проханням протягом трьох днів оприлюднити правила прийому на офіційних веб-сайтах та забезпечити їх повноцінне функціонування.

Крім цього, у Міністерстві освіти наголошують, що значна частина вищих навчальних закладівне верифікувала правила прийому та додатки до них в Єдиній державній електронній базі з питань освіти. У зв’язку з чим відомство просить керівників вишів вжити заходів щодо їх невідкладної верифікації.

Список
вищих навчальних закладів, які не оприлюднили правила прийому 2015 року

• Державний вищий навчальний заклад "Харківський коледж транспортних технологій";
  • Електромеханічний технікум Харківської національної академії міського господарства;
  • Коледж управління та інформаційних технологій Харківського інституту управління (у формі ТОВ);
  • Харківський бізнес-коледж Приватного вищого навчального закладу;
  • Харківський інститут економіки ринкових відносин та менеджменту;
  • Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародний Слов'янський університет. Харків";
  • Приватний вищий навчальний заклад "Харківський інститут економіки ринкових відносин та менеджменту";
  • Приватний вищий навчальний заклад "Харківський соціально-економічний інститут";
  • Приватний вищий навчальний заклад "Соціально-педагогічний інститут "Педагогічна академія";
  • Приватний вищий навчальний заклад "Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки";
  • Кіровоградський будівельний коледж;
  • Олександрійський педагогічний коледж;
  • Кіровоградський кібернетико-технічний коледж;
  • Білгород-Дністровський морський рибопромисловий технікум;
  • Одеський коледж комп’ютерних технологій "Сервер";
  • Одеське морехідне училище рибної промисловості імені Олексія Соляника;
  • Обухівський медичний коледж;
  • Технолого-економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету;
  • Фастівський автомобільно-дорожній технікум;
  • Кам’янець-Подільський коледж будівництва, архітектури та дизайну;
  • Хмельницьке музичне училище імені В. Заремби;
  • Державний вищий навчальний заклад "Дніпропетровський технолого-економічний коледж";
  • Державний вищий навчальний заклад "Дніпропетровський коледж технологій та дизайну";
  • Дніпропетровський коледж транспортної інфраструктури;
  • Нікопольська філія Приватного вищого навчального закладу "Європейський університет".