МОН запрошує фахівців до розробки шкільних програм

10 лют. 2015
МОН запрошує фахівців та професіоналів взяти участь у роботі над програмами для основної школи

Міністерство освіти і науки запрошує усіх небайдужих фахівців та професіоналів долучитися до роботи над навчальними програмами для основної школи. Про це повідомляє прес-служба МОН.

У Міністерстві освіти, зокрема, повідомляють,що запрошують фахівців до роботи у складі робочих груп з метою якісного доопрацювання та розвантаження навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Пропозиції щодо кандидатур небайдужі фахівці можуть надсилати до 9.00 годин 12 лютого за електронною адресою: [email protected].

"Графік проведення установчих засідань робочих груп буде оприлюднено додатково після отримання заявок від усіх зацікавлених сторін", - зазначають у Міносвіти.

Як відомо, у Міністерстві освіти і науки вирішено розвантажити навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Департамент загальної середньої та дошкільної освіти МОН спільно з Інститутом модернізації змісту освіти до 1 квітня має забезпечити доопрацювання навчальних програм відповідно до чинних типових навчальних планів для загальноосвітніх навчальних закладів.

Після цього, спрощенні програми основної школи будуть оприлюдненні для громадського обговорення і доопрацьовані з урахуванням зауважень та думки громадськості.

Як повідомлялося раніше,Міністерством освіти і науки вже розвантажені й затверджені нові навчальні програми для 4 класу, а також оприлюднено для громадського обговорення проект розвантажених навчальних програм для учнів 1-3 класів.