Щодо використання технологій дистанційного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах

13 лют. 2015
Лист МОН №1/9-26 від 22.01.15 року

№1/9-26 від 22 січня 2015 року

Органам управління освітою обласних
та Київської міської державних адміністрацій

Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів

Щодо використання технологій дистанційного
навчання у загальноосвітніх навчальних закладах

На додаток до листа від 14.10.2014 № 1/9-535 щодо організації навчання у загальноосвітніх навчальних закладах осіб, що проживають на тимчасово окупованій території в Автономної Республіці Крим, місті Севастополі та у місцях проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганських областях, та зважаючи на існуючу загрозу життю і здоров’ю дітей, Міністерство доручає місцевим органам управлінню освітою та керівникам загальноосвітніх навчальних закладів активізувати використання технологій дистанційного навчання для забезпечення навчання вказаних вище категорій дітей за різними формами (екстернатною, індивідуальною тощо).

Використання дистанційних технологій передбачене пунктом 2.1 Положення про дистанційне навчання, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 25 квітня 2013 року№ 466, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 30 квітня 2013 року за № 703/23235 (далі – Положення).

Привертаємо увагу, що використання відповідних технологій не потребує погодження з Міністерством, а також застосування інших особливостей дистанційного навчання, як окремої форми навчання, визначених Положенням.

Заступник Міністра       Павло Полянський