Про організацію Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") в навчальних закладах

17 лют. 2015
Лист МОН № 1/9-78 від 17.02.15 року

№ 1/9-78 від 17 лютого 2015 року

Директорам департаментів (управлінь)
освіти і науки обласних та
Київської міської державних адміністрацій

Керівникам навчальних закладів

Про організацію Всеукраїнської
дитячо-юнацької військово-патріотичної
гри "Сокіл" ("Джура") в навчальних закладах

З метою удосконалення змісту, форм та засобів патріотичного виховання учнівської молоді направляємо для використання в практичній роботі рекомендації з організації Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") у загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладах України.

Рекомендації щодо організації та проведення I районного (міського) та II обласного етапів гри "Джура" розміщені на офіційному веб-сайті Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді www.ukrjuntur.org.ua.

Додаток: на 18 арк.

Заступник Міністра       П.Б. Полянський