Суспільство не має пасивно очікувати освітні реформи, - Полянський

20 лют. 2015
У МОН очікують, що громадськість та освітяни надаватимуть пропозиції щодо реформи української школи

Головною умовою реалізації нової моделі української школи є активна участь громадянського суспільства. На цьому наголосив заступник міністра освіти і науки Павло Полянський під час експертної зустрічу та обговорення з громадськістю нової моделі української школи, що відбулася у Комунікативному центрі КМУ.

Зокрема, за його словами, сьогодні потрібна саме громадянська модель нової української школи.

"Важливо, щоб суспільство не пасивно очікувало освітньої реформи, а брало активну участь у втіленні нової української школи. Адже громадськість є і замовником, і споживачем освіти", - наголосив заступник міністра.

Полянський зауважив, що даному етапі важливо, щоб громадськість та освітяни вже надсилали свої пропозиції щодо реформи української школи в рамках обговорення Концепції розвитку освіти на 2015-2025 роки та в подальшому брали активну участь в обговоренні нового законопроекту "Про освіту", в якому й буде відображена нова модель середньої освіти.

За його словами, реформа не передбачає різкої та докорінної зміни системи середньої освіти.

"Впровадження змін буде поступовим і триватиме впродовж наступних років. І ці зміни будуть успішними лише тоді, якщо кожній дитині та родині пояснити, чим вигідною для них буде нова українська школа, і чому учням та вчителям в ній буде краще, ніж тепер", - зазначив заступник міністра освіти і науки Павло Полянський.