Місцеві бюджети мають бути направлені на освіту, - Яценюк

7 лип. 2015
Прем’єр наголошує, що місцева влада може відремонтувати школи і розглянути питання доплати вчителям

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк наголошує на необхідності фінансового забезпечення шкіл з місцевих бюджетів. Про це він заявив під час свого виступу на засіданні колегії Міністерства освіти і науки України, що відбулось 3 липня.

За його словами, завдяки децентралізації місцеві органи самоврядування стали отримувати більше коштів.

"Доходи місцевих бюджетів за останні півроку зросли на 40 відсотків, і мають бути направлені на систему освіти. Місцеві бюджети сьогодні можуть купити і автобуси, і провести ремонт у школах, і оптимізувати мережу, і розглянути питання доплати вчителям", - зазначив прем’єр.

Також Яценюк повідомив, що новий закон про освіту може бути розглянутий парламентом восени.

"У перший сесійний тиждень вересня ми повинні внести до парламенту закон про освіту і продовжити всеохоплюючу реформу освітньої системи", - підкреслив очільник уряду.