Держава компенсує 50% вартості підручників

27 лип. 2015
Іншу половину вартості підручників мають профінансувати органи місцевого самоврядування

За рахунок скорочення витрат на Верховну Раду та Кабінет Міністрів уряду вдалося виділити 180 млн грн на придбання підручників для дітей. Про це повідомив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк у програмі "10 хвилин із Прем'єр-міністром".

За словами прем’єра, це 50 % компенсації вартості підручника. Інших 50 % повинна виділити місцева влада.

"Прошу органи місцевого самоврядування прийняти відповідні рішення", - зазначив Яценюк.

Як відомо, Міністерством освіти і науки вже затверджено перелік підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів, що можуть друкуватися за кошти державного бюджету.