На Львівщині перевіряють школи через завищення оцінок

5 серп. 2015
У департаменті освіти Львівської ОДА виокремили три школи, де ситуація виглядала найкритичнішою

До кінця серпня стануть відомі результати перевірки директорів шкіл Львівщини, де були завищені оцінки. Про це на прес-конференції повідомила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олександра Небожук, повідомляє ZIK.

За її словами, у департаменті виокремили три школи, в яких ситуація виглядала найкритичнішою.

"Один наказ ми вже видали в червні, а другий наказ буде у серпні після тих заходів, які проведуть райони. Остаточне рішення про звільнення директора приймає районний відділ освіти. Ми тільки рекомендуємо розглянути доцільність перебування на посаді, розуміючи, що є проблеми у школі, аналізуючи дуже ретельно не тільки один, а декілька показників", - зазначила Небожук.

"На кінець серпня ми вже будемо мати результати, які саме заходи прийняли районні і міські управління освіти щодо тих директорів, які неналежно контролювали об’єктивність оцінювання у своїх навчальних закладах", - повідомила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА.

Також вона додала, що під час перевірок у департаменті звертають увагу не тільки на завищення оцінок учнів, але також і на їх заниження.