Поліцейських навчать розмовляти зі школярами

13 квіт. 2016
Патрульні поліцейські, які будуть представляти Національну поліцію в школах, пройдуть спеціальні тренінги

Патрульні поліцейські, які будуть представляти Національну поліцію в школах, пройдуть спеціальні тренінги. Про це повідомила голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе в ефірі телеканалу 112 Україна.

"Особливих таких шкільних поліцейських, звичайно, немає. Поліцейські пройдуть тренінги, тому що взаємодія з дітьми, розмовляти з дітьми - це нова норма, нормальна цивілізована норма. Ми продовжимо ті тренінги, які у нас є, і з нашими канадськими партнерами, і з консультативною місією, і з нашими американськими партнерами.

За словами Деканоїдзе, ті патрульні поліцейські, які бачать себе у такому спектрі, будуть проходити тренінги і представляти Національну поліцію в школах.