Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Тернівської міської ради Дніпропетровської області

 






Наша гордість

 
                            
 
 

 

 
 

Нагороджені медалями

 

2015-2016 навчальний рік

 

1. Вишня Катерина Геннадіївна - золота медаль

 

2014-2015 навчальний рік

1. Дмітрієва Анна Валентинівна- золота медаль

 

2013-2014 навчальний рік

1. Горбунова Ірина Ігорівна - золота медаль

2. Панасюк Анна Анатоліївна - золота медаль

3. Шаповаленко Альона Олександрівна - золота медаль

 

2012-2013 навчальний рік

1. Маякова Юлія Сергіївна - срібна медаль

 

2011-2012 навчальний рік

1. Кушка Валерія Анатоліївна - золота медаль

2. Аксьонов Сергій Олександрович - срібна медаль

 

2010 - 2011 навчальний рік

1. Коваль Катерина Олексіївна - золота медаль

2. Папуша Ігор Володимирович - срібна медаль

3. Гвініанідзе Діана Веніаминівна - срібна медаль

 

2009-2010 навчальний рік
1. Горбунова Інна Ігорівна - золота медаль
2. Спіцина Юлія Андріївна - золота медаль
3. Сачок Олег Сергійович - срібна медаль
 
2008-2009 навчальний рік
1. Калугін Роман Іванович - срібна медаль

 

 
2006-2007 навчальний рік
1. Гініатуліна Рима Фіркатівна - золота медаль
2. Спіцина Ольга - золота медаль
3. Цимовський Віталій - золота медаль
 
2005-2006 навчальний рік
1. Гільфанова Катерина Рашитівна - срібна медаль
 
 
2004-2005 навчальний рік
1. Мікуліна Аліна Миколаївна - срібна медаль
2. Пащенко Юлія Володимирівна - срібна медаль
3. Мертвищева Ірина Віталіївна - золота медаль
4. Попова Тетяна Євгенівна - золота медаль
 
2002-2003 навчальний рік
1. Глєбов Олександр Миколайович - золота медаль
2. Детиненко Катерина Вікторівна - золота медаль
3. Попік Олена Володимирівна - золота медаль
 
2001-2002 навчальний рік
1. Скрипова Марина Миколаївна - золота медаль

2. Чижик Оксана Миколаївна - золота медаль

3. Ващук Юлія Володимирівна  - срібна медаль

4. Козирєва Ольга Юріївна  - срібна медаль
 
2000-2001 навчальний рік

1. Шейн Софія Василівна - золота медаль

2. Радчук Ольга Ігорівна - золота медаль
 
1999-2000 навчальний рік
1. Чумакова Тетяна Михайлівна - срібна медаль
2. Ужва Наталя Володимирівна - срібна медаль
3. Мороз Юлія Григорівна - срібна медаль
 
1998-1999 навчальний рік
1. Руденок Вадим Васильович - золота медаль
2. Співак Денис Олексійович - золота медаль
  
 1997-1998 навчальний рік 
 1. Попова Оксана Дмитрівна - срібна медаль
 2. Скоробагата Лариса Анатоліївна - золота медаль
 3. Хмелевська Оксана Олександрівна - срібна медаль
 4. Ютовець Євгенія Олександрівна - золота медаль
  
 1996-1997 навчальний рік
 1. Князев Дмитро - срібна медаль
 2. Заводнов Валерій - срібна медаль
 

1994-1995 навчальний рік

 
1. Лазаренко Наталя Володимирівна - срібна медаль
 
1991-1992 навчальний рік 
1. Петля Олена Володимирівна - срібна медаль
2. Танченко Інна Юріївна - срібна медаль
3. Пахомова Тетяна Олександрівна - срібна медаль
 
1990-1991 навчальний рік 
1. Скоробагата Ганна Анатоліївна - золота медаль
2. Поліщук Ірина Миколаївна - срібна медаль