Сторінка першокласника

Запрошуємо малюків до навчання
Шановні мами і тата, бабусі і дідусі!

Ви ще  не вибрали школу, у яку піде ваш маленький майбутній учень?  Вас хвилюють питання підготовки малюка до навчання? Тоді ця стаття саме для вас! Сміливо крокуйте до середньої школи № 7, тому що там на вас чекають справжні фахівці початкового навчання. Вони нададуть кваліфіковані поради з різних питань, що вас турбують. А для тих, хто хотів в би краще підготуватися до школи проводяться підготовчі заняття. Наша школа – наймолодша в місті, красива, затишна, з зеленим шкільним подвірям, просторими навчальними кабінетами, -  гостинно розчиняє двері для тих, кому потрібні знання, хто хоче досягти успіху в житті.
          Педколектив школи вважає, що в наш час, час активного розвитку та впровадження інноваційних технологій, постійних різноманітних змін, кожна дитина повинна знайти свою стежку: чи то вивчаючи основи наук, чи опановуючи іноземну мову, чи занурюючись в комп’ютерні технології та захищаючи честь школи на спортивних змаганнях, танцювальних турнірах, чи просто чесно і старанно виконуючи свою роль – роль учня. Вступ до першого класу – складний і відповідальний період в житті кожного малюка, адже до приходу в школу малюк грався, спав, їв, виконував деякі доручення. Тепер гра стає другорядною.
             Головне завдання дитини – навчатися. А сам процес навчання не є легким. У школі потрібно опановувати читання, письмо, лічбу, вдома – самостійно закріплювати вивчене в школі. А це вимагає від дитини і зосередженості, і розумових зусиль, не характерних для дошкільників. Крім того додається ще й фактор психологічної напруги. Щоб період адаптації першокласника пройшов якомога безболісніше, діти будуть навчатися на базі дитячого закладу «Джерельце»  та школи. Колективи школи № 7 та дитячого садочка підготували для найменших учнів зручні, просторі, світлі групи, де є все необхідне для навчання, виховання і відпочинку: шкільні меблі, навчальне приладдя, ігрові куточки, тихі спальні.
             Все це сприятиме швидкій адаптації маленьких школярів, бо в першій половині дня вони вчитимуться, пізнаватимуть щось нове, а в другій – відпочиватимуть разом з вихователем на ігровому майданчику, розучуватимуть вірші, скоромовки, пісні, гратимуть в ігри, спілкуватимуться – все як в дитячому садочку. Головне – збережеться звичний для дітей режим дня, такий важливий для збереження психічного, фізичного та емоційного здоровя першокласників. Бути готовим до школи  - не означає вміти писати, читати та рахувати. Бути готовим до школи – означає бути готовим усього цього навчитися.
Формула «Нової української школи» складається з 8 базових компонентів:

Нового змісту освіти, заснованого на формуванні компетентностей, необхідних для успішної самореалізації в суспільстві.

Педагогіки, що ґрунтується на партнерстві між учнем, учителем і батьками.

Умотивованого учителя, який має свободу творчості й розвивається професійно.

Орієнтації на потреби учня в освітньому процесі, дитиноцентризм.

Наскрізного процесу виховання, який формує цінності.

Нової структури школи, яка дозволяє добре засвоїти новий зміст і набути компетентності для життя.

Децентралізації та ефективного управління, що надасть школі реальну автономію.

Справедливого розподілу публічних коштів, який забезпечує рівний доступ усіх дітей до якісної освіти.