Про роботу закладу в період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 до 25 січня 2021 року

8 січ. 2021
В період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 до 25 січня 2021 року навчальний заклад буде процювати у дистанційному форматі на платформі Google Classrom.

Для робрти та навчання у дистанційному форматі на платформі Google Classrom потрібно: отримати запрошення, перейти за надісланим посиланням, приступити до роботи або навчання.

На перший погляд здається, що дистанційне навчання та навчання онлайн – синоніми. Однак більшість експертів розрізняють ці поняття ⬇️

Онлайн-навчання – це уроки в режимі реального часу з діалоговим спілкуванням. Домашні завдання теж виконуються синхронно: виконав – отримав зворотний зв'язок. Онлайн-навчання може відбуватися й в школі: наприклад, якщо діти використовують певну інтернет-платформу.

Дистанційне навчання частіше проходить в асинхронному режимі. Зазвичай це низка попередньо записаних лекцій, які можна слухати у зручний час. Завдання виконуються в рамках певного дедлайну. Цій спосіб дає більше свободи, але вимагає більшої самоорганізації.

❗️Платформи для дистанційного навчання❗️

• Google Classroom
Безкоштовна платформа для організації роботи з групами. Google Classroom має всі інструменти для створення, зберігання та обміну інформацією. Є офлайн-доступ до інформації. Користуватися сервісом можна з комп'ютера та смартфона.
  • Zoom
До віртуального уроку на цій платформі може одночасно приєднатися 100 слухачів. Час зустрічі обмежений 40 хвилинами. Наявна віртуальна дошка, на якій учитель і учень можуть робити записи. Платформа доступна на Windows, macOS, Linux, Android та iOS.

• Microsoft Teams
Програма для командної роботи, яка дає можливість управляти задачами, обмінюватися контентом та спілкуватися. Навчання в Teams зосереджене у віртуальних кімнатах. Учні можуть працювати в онлайн-зошитах, а вчитель – перевіряти й оцінювати роботи, використовуючи онлайн-журнал.