"Найрозмніший клас" серед учнів 5-7 та 8-11 класів

15 лист. 2011
18 листопада відбудеться конкурс "Найрозумніший клас" серед команд учнів 5-7 та 8-11 класів!

Команди класів у складі 10 учнів будуть захищати честь свого класу та доводити, що їхній клас найрозумніший! Команди 5-7 класів на 6 уроці, а команди 8-11 класів на 7 уроці.

Збори команд відбудуться у актовій залі у відповідний час, потім команди вирушать у інтелектуальну подорож згідно з виданим маршрутом.
Кожній команді необхідно пройти 6 інтелектуальних станцій, а саме
  • математична
  • історична
  • філологічна
  • природнича
  • літературна
  • ерудит-станція
На кожній станції команди будуть чекати кваліфіковани спеціалчсти. Вони будуть фіксувати результати виконаних завдань у протоколах. Фінішні збори знову ж таки у актовій залі для оголошення результатів.
  • ліміт часу на кожній станціі для виконання всіх завданнь 5 хвилин, якщо команда виконує раніше, за кожну невитрачену хвилину додаються по 3 бали!
Бажаємо успіху та удачі кожній команді!