Щодо проведення уроків та виховних заходів з питань протимінної безпеки населення та дітей у загальноосвітніх навчальних закладах

5 вер. 2014
Лист МОН № 1/9-419 від 19.08.14 року

№ 1/9-419 від 19 серпня 2014 року

Департаменти (управління) освіти і науки
обласних, Київської міської державних адміністрацій
Інститути післядипломної педагогічної освіти

Щодо проведення уроків та
виховних заходів з питань протимінної
безпеки населення та дітей у
загальноосвітніх навчальних закладах

Інформуємо, що з метою підвищення протимінної безпеки населення та дітей Міністерство освіти і науки рекомендує у загальноосвітніх навчальних закладах спланувати цикл уроків та виховних заходів присвячених поводженню учнів з вибухонебезпечними предметами на які учні  можуть наразитися.

Зазначені заходи можуть бути проведені для всіх категорій учнів на уроках з предметів "Основи здоров’я", "Захист Вітчизни" та виховних годинах у загальноосвітніх навчальних закладах. Для проведення уроків рекомендуємо використовувати відеоматеріали з питань протимінної безпеки для загального населення та дітей, що розроблені Державною службою з надзвичайних ситуацій, ОБСЄ, ЮНІСЕФ та отримали статус соціальної реклами від Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення. З цими матеріалами можна ознайомитись в Інтернеті за посиланнями:

Міністерство просить довести цю інформацію до відома керівників загальноосвітніх навчальних закладів.

Заступник Міністра       Павло Полянський