Групи продовженого дня в школах мають працювати, - МОН

8 вер. 2014
Міносвіти просить керівників навчальних закладів не ліквідовувати групи продовженого дня

Міністерство освіти і науки звернулось до керівників шкіл з проханням не припиняти діяльність груп продовженого дня у загальноосвітніх навчальних закладах.

У відомстві зазначають, що група продовженого дня допомагає організувати найсприятливіші умови для відпочинку, навчання і виховання дітей, поєднання навчально-виховної роботи на уроках і в позаурочний час.

"Припинення діяльності та зменшення кількості груп продовженого дня негативно вплине на стан соціальної захищеності населення та призведе до неконтрольованого перебування дітей шкільного віку в позаурочний час", - зазначають у МОН.

"Просимо взяти під контроль питання забезпечення належних умов функціонування груп продовженого дня у загальноосвітніх навчальних закладах відповідно до запитів населення", - наголосили в освітньому відомстві, звертаючись до керівників навчальних закладів.